All Games forum

Polskie forum o Grach

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

MOJE GG: 11951637 MOJE AQQ: 539899 TLEN: kornik_512

  • Index
  •  » Porady
  •  » Poradnik jak zrobic: Filmik w GTA:SA

#1 2007-09-16 18:15:40

KorniK

Administrator

11951637
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Poradnik jak zrobic: Filmik w GTA:SA

Witam bardzo serdecznie w moim poradniku. Mam nadzieję, że dzięki niemu będziecie nagrywać naprawdę wyczynowe stunty . Przejdźmy do rzeczy...


1. Ściągamy darmowy program GameCam z tej strony.

2. Uruchamiamy go, możliwe, że nie zauważymy że się otwiera, jest teraz na pasku obok zegarka .

3. Klikamy na tej ikonce obok zegarka prawym klawiszem myszy i wybieramy Profile Manager.

4. W nowo otwartym oknie wybieramy New Profile i pokazujemy, gdzie jest plik gta_sa.exe (domyślnie C:Program FilesRockstar GamesGTA San Andreas).

5. Gdy wybierzemy już scieżk, klikamy na Advanced.

6. Video Quality zmieniamy na 10, chyba ze mamy bardzo slaby komp, wtedy zostawiamy 8. Base FPS niezaleznie od kompa ustawiamy na 30. Video Frame Size Ustawiamy na 400x300 lub wiecej/mniej zalezy czy mamy dobry/slaby komputer.

7. Zamykamy okno.

8. Jeśli chcecie, możecie wejść w Hot Keys, jesli jakis klawisz w programie "kłóci się" z klawiszem w grze. Domyślnie do nagrywania jest klawisz "R".

9. Klikamy Close.

10. Znow klikamy na ikonke obok zegarka.

11. Wybieramy Launch i klikamy gta_sa.exe.

12. Jak już pisałem, nagrywamy klawiszem "r".

13. GameCam zapisuje pliki filmowe w folderze (domyslnie) C:Program FilesGame CamMediaVideos.

14. Po nagraniu włączamy Windows Movie Maker 2 [TYLKO WINDOWS XP], czyli klikamy na Start/Programy/Windows Movie Maker/.

15. Gdy chcemy zacząć odbróbkę, przeciągamy plik filmowy do okna Windows Movie Makera. Gdy już nasz plik filmowy pokaże się w oknie "Kolekcje", przeciągamy go na Oś czasu. Tak samo postepujemy, gdy chcemy dodac muzykę.
[OBRAZEK].

16. Aby dodać efekt/przejscie, klikamy Przejrzyj efekty wideo/Przejrzyj przejścia wideo.

17. Aby dodać napisy końcowe/początkowe klikamy po lewej Utwórz tytuły lub napisy końcowe.

18. Film możemy także ucinać, żeby zastować efekty tylko dla jednej sceny, a nie całego filmu. Aby to zrobić, klikamy na dowolnym fragmencie filmu (powinna pojawic sie niebieska linia) i klikamy kombinacje klawiszy CTRL + L.

19. Jeśli już ukośczyliśmy prace nad filmem, klikamy Plik/Zapisz plik filmowy/Zapisz film na moim komputerze i nastepnie wybieramy rozmiar filmu.

20. Aby udostepnic plik forumowiczom (lub komukolwiek) wchodzimy na stronę np. http://www.rapidshare.de , klikamy Przegladaj, wybieramy nasz plik i klikamy Upload!.


Pozdro!!!

Offline

 
  • Index
  •  » Porady
  •  » Poradnik jak zrobic: Filmik w GTA:SA

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minecraftzikoforum.pun.pl www.piotker-mu.pun.pl www.rozanki-partyzanci.pun.pl www.envoysofsky.pun.pl www.h2ojustaddwater.pun.pl